46 дітей з Харківщини вирушили на відпочинок до Закарпаття

05.07.2024 11:05   -
46 дітей з Харківщини вирушили на відпочинок до Закарпаття

Про це повідомив заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов. Повiдомляє Iнфосiтi.

В подорож вирушили діти з родин волонтерів, військовослужбовців, вимушених переселенців та сімей полеглих воїнів з Харкова та Харківського району. Організовує відпочинок МО «НСОУ – Пласт». Програма розрахована на тиждень. 

Продовжуємо всебічно допомагати дітям Харківщини, які постраждали від дій російських окупантів. Мета подорожі незмінна – відпочинок, оздоровлення та реабілітація. Крім того, дітей супроводжуватимуть студенти ВИШів Харкова, які здобувають освіту за профілем. З огляду на те, що навчальний процес відбувається онлайн, студенти зможуть очно отримати практичні знання та навички по роботі з дітьми, – зазначив Євген Іванов. 

В програмі перебування передбачені автобусні екскурсії до Мукачева та озера Синевир, майстерки, активні ігри, ранкові руханки, «кіноніч», читацький клуб, а також групові заняття з психологічної релаксації і психологічної самодопомоги.

Форма роботи табору за пластовою методою та за участю дитячих психологів. Концепція програми – активності в таборі тематично будуть основані на казці «Аліса в Дивокраї». Організатори табору мають великій досвід проведення оздоровчо-реабілітаційних таборів, які завжди дають позитивні результати для їх учасників, – додала директорка БО БФ «Харків з тобою» Олена Рофе-Бекетова. 

Відпочинок організували за фінансування БО «Мальтійська служба допомоги у Львові», підтримки БО БФ «Харків з тобою», сприяння Харківської ОВА, Департаменту цивільного захисту ХОВА, БО «Координаційний гуманітарний центр». Логістику забезпечили АТ «Укрзалізниця».

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.