Жителі Харкова залишились без газопостачання через сусіда

У мешканців будинку в Слобідському районі Харкова замість газу потекла вода через помилку сусіда. Про це повідомляє Інфосіті.
Встановлено, що порушник замість газопроводу помилково під’єднав до газової колонки водопровід. Внаслідок цього в кількох квартирах п’ятиповерхового будинку зникло газопостачання.
Фахівці Харківської міської філії «Газмережі» провели повне обстеження газових мереж та лічильників, перевірили систему на щільність та герметичність та відновили газ постраждалим сусідам.
Газовики наголошують, що категорично заборонено самовільно втручатися в роботу газорозподільної системи. Проводити заміну, ремонт, встановлення або перенесення газового обладнання мають право лише кваліфіковані спеціалісти.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Під урожай 2026 року на Харківщині засіяли 1,4 млн га
- День скейтбордингу в Харкові: як живе вулична культура прифронтового міста
- Ветеранів та ветеранок запрошують на стажування до Верховної Ради
- Афера на єВідновленні: житель Харківщини завищив площу зруйнованого будинку
- У гуртожитку харківського університету незаконно працювали піцерія та їдальня
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





