У наступному році в Харкові відновлять 167 пошкоджених будинків

У 2024 році планується відновити 167 будинків, які були пошкоджених внаслідок обстрілів Харкова. Про це повiдомляє Iнфосiтi з посилання на Харківського міського голову Ігоря Терехова.
Мер нагадав, що торік у місті були відновлені 200 будинків, а до кінця 2023 року будуть завершені відновлювальні роботи ще у 56-ти.
«У планах відновлення на наступний рік – 167 будинків. Є проєктно-кошторисна документація на їх відновлення. Руйнування дуже великі. Це і Північна Салтівка, і П’ятихатки, й інші райони міста. Але ми працюємо над тим, щоб якнайшвидше відбудувати місто, відновити житло та повернути харків’ян додому», – зазначив Ігор Терехов.
Також міський голова наголосив на важливості виділення Харкову субвенцій з державного бюджету, адже за попередніми підрахунками збитки, завдані місту внаслідок обстрілів російською армією, вже сягають 9,5 млрд дол. США.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 24 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 24 червня
- Листя жовтіє влітку: у Харкові досліджують загибель дерев
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





