Державі повернули прикордонну земельну ділянку на Харківщині

05.07.2024 15:40   -
На Харківщині повернули державі прикордонну земельну ділянку

Прокуратура через суд повернула державі прикордонну земельну ділянку на території Вовчанської громади вартістю майже 11 млрд грн. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Встановлено, що спірна земельна ділянка незаконно вибула з державної власності у комунальну та перебувала в оренді у приватного підприємства. Фірма використовувала землю для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Зазначається, що земельна ділянка є частиною земель прикордонної смуги та повинна використовуватися для зведення інженерних захисних споруд для захисту від рф.

“Землі прикордонної смуги можуть перебувати виключно у державній власності та мають служити для оборони держави та забезпечення діяльності органів прикордонної служби”, – наголосили у Харківській обласній прокуратурі.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Господарським судом Харківської області задоволено позовні вимоги прокуратури в повному обсязі.

Суд задовольнив позовну заяву керівника Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова щодо повернення у власність держави земельної ділянки площею майже 407 га та вартістю близько 11 млрд гривень, яка знаходиться уздовж російсько-українського кордону на Харківщині.

ОСТАННІ НОВИНИ