До харківського екопарку з евакуації повернулися бенгальські білі тигри (відео)

Наразі з вимушеної евакуації до Екопарку повернулися два білих тигри – хлопчик та дівчинка. На черзі – ще двоє звірів. Про це повідомляє Інфосіті.
До весни до Екопарку планують привезти ще групу великих хижаків, зокрема, улюбленців дітлахів – тигренят.
“Попереду ще дуже багато роботи, далеко не всі вольєри відновлено, не завершене й повне розмінування території Екопарку. Та ми продовжуємо наполегливо працювати, й мета залишається незмінною – повне відновлення Фельдман Екопарк та повернення додому всіх наших тварин”, – повідомив засновник екопарку Олександр Фельдман.
Довідка. Білий тигр є особиною бенгальського тигра з вродженою мутацією. Такі тигри народжуються повністю білими з коричнево-чорними смугами на білому хутрі і блакитними очима. Таке забарвлення дуже рідко зустрічається серед диких тварин. Частота появи білих тигрів – 1 особина на 10 000 з нормальним забарвленням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харківському екопарку будують хоспіс для тварин
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Ветерани війни, які втратили зір, можуть отримати грошову допомогу
- Держпродспоживслужба попереджає про небезпеку сарани
- У Харкові патрульні зупинили жінку з забороненими речовинами
- Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня
- З обласного бюджету на матеріальну допомогу мешканцям регіону скерували ще 6,2 млн грн

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





