До відновлення Харкова запрошують інвесторів з усього світу

11.06.2024 09:50   -
До відновлення Харкова запрошують інвесторів з усього світу

Харків не чекає розробки Генерального плану розвитку та закриття неба, а вже зараз запрошує партнерів з усього світу долучитися до інвестиційних проєктів.

Про це заявив Харківський міський голова Ігор Терехов на заході «Відновлення Харкова: основні цілі та плани», який напередодні пройшов у Берліні, передає Інфосіті.

Очільник міста повідомив, що Харків уже має десятки інвестиційних проєктів. Вони спрямовані на покращення рівня життя, на повернення людей та стосуються практично всіх сфер життєдіяльності. Зокрема, це будівництво нових житлових мікрорайонів, наукового кварталу, відбудова об’єктів культурної спадщини, оновлення транспортної інфраструктури, різноманітні екологічні проєкти.

Ігор Терехов також зазначив, що в новій концепції Генплану питання безпеки, захисту об’єктів життєзабезпечення посідають головне місце.

«Звісно, ми не чекаємо, доки розробка Генплану буде завершена повністю, а небо над містом закриють. Вже зараз ми і своїми силами, і разом з українським урядом та нашими партнерами реалізовуємо цілу низку проєктів з відбудови. Ми запрошуємо інвесторів та партнерів з усього світу. І гарантуємо найкращі умови та режим максимального сприяння. Наші численні партнери вже добре знають, що Харків – відкритий, прозорий та доброчесний», – підкреслив міський голова.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ