До зими підготували 350 багатоповерхівок в Основ’янському районі

19.06.2024 10:59   -
До зими підготували 350 багатоповерхівок в Основ'янському районі

У ході підготовки внутрішньобудинкових систем до експлуатації в осінньо-зимовий період у Основ’янському районі оновили комунікації у 350 будинках, повідомляє Iнфосiтi.

Масштабні заміни комунікацій цьогоріч заплановані у 38 будинках. З них у 25 будинках роботи вже завершено. Тут встановили понад 1,3 км систем водопостачання, господарсько-побутової та зливової каналізації.

«Наразі йдуть до завершення роботи в будинку на вулиці Павла Тичини, де здійснюємо монтаж нового 50-метрового водопроводу. Наступним об’єктом намітили будинок на вулиці Гольдбергівській, в якому також оновимо ділянку подачі води», – повідомив начальник районної дільниці комплексу «Харківводовідведення» Віталій Федін.

За його словами, бригади повністю забезпеченні високоякісними матеріалами та обладнанням. А нещодавно підрозділ зміцнився високоефективною мотопомпою компанії Honda.

Також начальник дільниці наполегливо нагадав харків’янам про те, щоб вони використовували раковини та унітази лише за призначенням та не «забивали» стояки побутовими предметами, залишками їжі та будівельним сміттям.

ВІДЕО: Від даху до сходів. Харківські комунальники відновлюють житловий фонд

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ