Ігор Терехов дав ексклюзивне інтерв’ю Лані Шевчук на каналі «Новини.LIVE» (відео)

19.10.2023 12:56   -
Ігор Терехов дав ексклюзивне інтерв'ю каналу «Новини.LIVE»

В інтерв’ю мер Харкова розповів про ракетні атаки на місто, розвиток Харкова під час війни, навчання в метрошколі та інші деталі життя міста. Про це повідомляє Інфосіті.

Зокрема, мер повідомив, що тривають відновлювальні роботи в будинку на вул. Георгія Тарасенка, в який 6 жотня влучила російська ракета.

“Внаслідок цієї атаки, на жаль, загинули 10-річний хлопчик та його бабуся. Батьки перебувають в лікарні. З ними 11-місячний брат загиблого хлопчика. Дитину ще до приїзду оперативних служб з-під уламків дістали місцеві мешканці. За що я особисто хочу їм подякувати”, – наголосив Ігор Терехов.

Також міський голова повідомив, що після прильоту мешканців будинку евакуювали і всім, хто цього потребував, надали житло в готелі.

“Зараз там проводяться відновлювальні роботи силами наших комунальних підприємств. Робитимемо експертизу, бо будинок потрібно відновити та надати людям житло. Поки що роботи ведемо коштом місцевого бюджету. Майже всі контури закрили, але цього на зиму не вистачить. Потрібні і вікна, і утеплення отворів. Тому співпрацюватимемо в цьому питанні з різними фондами, у тому числі з міжнародними”, – повідомив Ігор Терехов.

Також в інтерв’ю порталу «Новини. LIVE» Ігор Терехов розповів про організацію навчання у метрошколі. За його словами, найбільше хочуть навчатися в метрошколі учні 1-3 класів. Усі витрати, пов’язані з навчанням у метро, зараз фінансуються коштом міського бюджету. Мер зазначив, що Харків завжди був потужним освітнім центром, і міська влада робитиме все, щоб так було й надалі.

Детальніше — дивіться у відео.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.