Ігор Терехов приїхав до харків’ян у Львів (фото)

Про зустріч з харків’янами, які тимчасово виїхали у Львів, Харківській міський голова Ігор Терехов розповів у своїх соцмережах. Про це інформує Інфосіті.
Як зазначив Ігор Терехов у своєму дописі в Телеграм, “Харківʼяни всюди залишаються харківʼянами, можна переїхати куди завгодно, але неможливо відірвати від себе рідне”.
За словами Терехова, навіть перебуваючи у Львові, харків’яни продовжують цікавитися усім, що відбувається у їх рідному місті. Тож на зустрічі обговорили і відновлення житла, і роботу шкіл та лікарень, і спільне майбутнє.
“Ми працюємо далі. Тримаємо Харків. Відбудовуємо, бережемо його. І дуже чекаємо на ваше повернення!” – наголосив під час зустрічі Ігор Терехов.




Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
- Ігор Терехов зустрівся з головою Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі
- На Харківщині затримано зловмисника за вбивство свого знайомого
- «Діти Героїв» у Харкові: юні учасники присвятили забіг своїм захисникам
- Поліцейські Харкова розшукали 10-річну дівчинку

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





