Харків активно готується до нового опалювального сезону

Завдання номер один — створення «енергетичного острова». Про це міський голова Ігор Терехов повідомив сьогодні, 28 серпня, в ефірі національного телемарафону, передає Інфосіті.
Мер нагадав, що під час попередніх зим місту доводилося працювати в надзвичайних умовах.
«Ми пройшли дуже важкі зими. Пам’ятаємо безпрецедентний випадок, коли в Харкові дев’ять разів повністю перезапускали систему опалення. Жодне місто у світі не має такого досвіду. Тому наші комунальні підприємства «Харківські теплові мережі» та «Харківводоканал» приділяють пильну увагу підготовці до опалювального сезону. Для нас це дуже важливо», – наголосив Ігор Терехов.
Також мер зазначив, що ворог продовжує руйнувати енергетичну інфраструктуру, тому місто має бути готовим до нових викликів. Стати більш стійким до обстрілів з боку ворога Харкову допоможе так званий «енергетичний острів».
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- «Діти Героїв» у Харкові: юні учасники присвятили забіг своїм захисникам
- Поліцейські Харкова розшукали 10-річну дівчинку
- Харківський спортсмен став чемпіоном світу з тайського боксу (фото)
- У громадах Харківщини продовжується кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу
- За тиждень у Харкові народилася 61 дитина

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





