Харків готується до зими: комунікації відремонтували у 306 будинках

13.06.2024 17:40   -
Харків готується до зими: комунікації відремонтували у 306 будинках

Фахівці комплексу «Харківводовідведення» у рамках підготовки об’єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період капітально відремонтували комунікації у 306 будинках та замінили понад 15 км труб, передає Iнфосiтi.

Як повідомив заступник директора комплексу Олексій Кучеревський, об’ємні ремонти, поточні огляди та своєчасне виконання заявок від харків’ян у будинках комунальної форми власності ведуться паралельно.

«На сьогодні продовжуємо відновлення комунікацій на 9 об’єктах: по проїзду Стадіонному, провулку Нюрнберзькому, а також проспектам – Тракторобудівників, Байрону, Ювілейному та Індустріальному.


Оновлюємо системи сучасними та якісними матеріалами, освоїли та ефективно застосовуємо в роботі нові передові технології з’єднання трубопроводів та розробки з установки додаткового обладнання та запірної арматури», – зазначив Олексій Кучеревський.

За його словами, за минулий тиждень комунальники завершили капітальний ремонт у 13 будинках та виконали 1261 заявку від харків’ян. А лише з початку року вже відпрацювали понад 27 тисяч звернень споживачів.

ВІДЕО: Харківські тепловики мережі міняють без порушення проїжджої частини

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ