Харків’ян нагородили почесними грамотами

02.07.2024 15:55   -
Харків'ян нагородили почесними грамотами міськради

Сьогодні, 2 липня, Харківська міська рада ухвалила рішення про нагородження низки харків’ян почесними грамотами. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Так, за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток Харкова та з нагоди дня народження Почесною грамотою Харківської міської ради нагороджено голову Харківської обласної організації ветеранів України Анатолія Хіневича, генерального директора Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті №1 філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» Віктора Лещенка та ін.

За сумлінне виконання службових обов’язків і вагомий внесок у захист державного суверенітету грамотою відзначено начальника управління кадрового менеджменту Адміністрації ДПСУ Олексія Харченка та начальника відділу підготовки штабу Регіонального управління Сил територіальної оборони «Схід» ЗСУ Дмитра Ярошенка.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Крім того, за відданість професії та з нагоди Дня журналіста Почесною грамотою нагороджено редакції онлайн-медіа ГО «Ґвара Медіа», ТОВ «Газета «Інфосіті», радіостанції «Українське Радіо. Харків», медіагрупи «Накипіло», сайту міста Харкова «057.ua» та ін.

Також за вагомий внесок у розвиток освіти і науки міста Харкова та з нагоди Дня науки грамотою нагороджено співробітників НАУ ім. М. Є. Жуковського Вікторію Кручину та Дмитра Долматова, а також працівника НТУ «ХПІ» Анатолія Фоміна.

За сумлінне виконання службових обов’язків, мужність, відвагу й самовідданість в умовах воєнного стану та з нагоди річниць з дня створення деяких військових частин Національної гвардії України грамотами відзначено представників особового складу.

ОСТАННІ НОВИНИ