Харків’яни отримали понад 470 мільйонів гривень за програмою «єВідновлення»

Жителі Харкова продовжують отримувати виплати за пошкоджене російськими обстрілами житло. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Загалом до Департаменту житлово-комунального господарства надійшло більше 12,8 тис. звернень на відшкодування збитків, завданих ворожими обстрілами.
Станом на сьогодні, 29 березня, харків’яни отримали в рамках програми «єВідновлення» понад 473 млн грн на ремонт пошкодженого житла.
Нагадаємо, що подати заявку на компенсацію за програмою «єВідновлення» можна через застосунок «Дія», а також звернувшись до будь-якого ЦНАПу міста Харкова або нотаріуса.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 23 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 23 червня
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





