Харківщина отримала автомобілі “швидкої допомоги” (фото)

26.12.2022 13:51   -
Харківщина отримала автомобілі "швидкої допомоги" з Варшави

На Харківщину надійшли автомобілі “швидкої допомоги” від благодійного фонду «Life&peace», який базується у Варшаві. Про це повідомляють Харьковские известия 

Як повідомив заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам, це перша частина допомоги від українців, які займаються волонтерством у Польщі. Пізніше мають надійти ще два автомобілі екстреної медичної допомоги.

Нові «швидкі» передають у Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Харківській області. Потім їх розподілять між деокупованими громадами.

Читайте також: Харківські міські лікарні отримали карети «швидких» від Бельгії (відео)

«Через російську агресію чи не щодня зазнають пошкоджень автівки екстреної меддопомоги. А вони нам зараз вкрай необхідні цілими і справними. Ще будемо вирішувати, куди саме спрямуємо їх, але, ймовірно, це буде Куп’янська та Вовчанська громади. Отримані «швидкі» мають гарний технічний стан, тож незабаром спрямуємо їх за призначенням», – сказав Михайло Харнам.

Окрім двох автівок екстреної медичної допомоги для громад, сьогодні також передали генератор для 127-ї Окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.