Харківщина отримала мікроавтобуси та генератори від німецьких благодійників (фото)

22.12.2023 15:32   -
Харківщина отримала допомогу від німецьких благодійників (фото)

Уряд землі Саксонія в межах зимової допомоги передав на потреби Харківської області 11 електрогенераторів та 3 мікроавтобуси. Про це повідомляє Iнфосiтi з посиланням на пресслужбу ХОВА.

Вартість гуманітарного вантажу — 100 тис. євро.

Мікроавтобуси планують використовувати для евакуації цивільного населення із прикордонних населених пунктів Харківської області, а також для перевезень переселенців. Електрогенератори використовуватимуться на життєво важливих об’єктах інфраструктури, таких як лікарні та теплоцентралі в найбільш постраждалих населених пунктах регіону.

«Щоразу ми сподіваємося, що ця жахлива війна скоро закінчиться. Підтримка життєзабезпечення критично важливої інфраструктури в Україні є дуже важливою. Саксонія хоче і надалі допомагати Україні – в тому числі у післявоєнній відбудові», – підкреслив Голова Державної канцелярії Вільної землі Саксонія Олівер Шенк.

Раніше Уряд Саксонії вже організував кілька поставок допомоги у співпраці з багатьма партнерами. Цьогоріч у вересні передали медичне обладнання. Торік – електрогенератори, медикаменти та продукти харчування.

Цьогорічна зимова допомога була організована у співпраці з асоціацією Hope for Ukraine e.V. Транспортування вантажу організувала німецька компанія Червоного Хреста Logistics HUB Sachsen GmbH.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ