Харківські комунальники ліквідували 95 аварійних ситуацій на водоводах

17.10.2023 13:10   -
За тиждень у Харкові усунули 95 аварій на водоводах

За минулий тиждень бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» усунули 95 аварійних ситуацій на водоводах. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Також комунальники упорядкували 88 оглядових колодязів із заміною запірно-регулюючої арматури та капітально відремонтували 22 водорозбірні колонки.

Сьогодні, 17 жовтня, ремонтники ліквідують 14 пошкоджень на водоводах Харкова. Зокрема, у Новобаварському районі бригади проводять відновлювальні заходи на трубопроводах, розташованих на вулицях Світло Шахтаря (діаметр 700 мм) та Петра Набойченка (150 мм).

«В обох випадках виявили доволі серйозні ушкодження, тож завчасно підготувалися до оперативного проведення комплексних робіт. Наразі інтенсивними темпами йде усунення аварійних ситуацій, після чого перейдемо до благоустрою території», – поінформував начальник районної служби Євгеній Сальков.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ