Прокуратура вимагає облаштувати два укриття у Чугуївському районі

17.10.2023 12:49   -
Харківська прокуратура вимагає облаштувати два укриття

У місті Зміїв та смт Слобожанське Чугуївського району виявлені проблеми щодо захисних споруд цивільного захисту.

Як повідомляє Інфосіті з посиланням на Харківську обласну прокуратуру, правоохоронці подали до суду позови щодо двох захисних споруд у Чугуївському районі, стосовно яких уповноважені органи не вжили заходів для усунення порушень, які унеможливлюють їхнє функціонування.

Так, технічний стан захисної споруди в Зміївській лікарні, розрахованій на 300 осіб, не відповідає вимогам щодо систем пожежної автоматики та сигналізації, необхідних для захисту населення. Також там немає необхідного обладнання й інвентарю, включаючи засоби індивідуального захисту та засоби радіаційної та хімічної розвідки.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Інше укриття, розташоване в смт Слобожанське, яке також розраховане на 300 людей, визнане обмежено готовим для захисту. Для цього укриття потрібно забезпечити відповідну документацію, лікарські засоби, медичне обладнання та апарати, а також облаштувати входи та виходи для всіх категорій населення, включаючи людей з інвалідністю та інших маломобільних груп.

Керівник Чугуївської окружної прокуратури подав до Харківського окружного адміністративного суду два адміністративні позови в інтересах держави про зобов’язання приведення захисних споруд цивільного захисту у належний технічний стан та готовність для укриття людей.

ОСТАННІ НОВИНИ