У Харкові спіймали рецидивіста, який пограбував перехожого

15 жовтня близько 13:00 зловмисник пограбував чоловіка в Основ`янському районі Харкова. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
40-річний харків’янин йшов вулицею та тримав у руках мобільний телефон. До нього ззаду підійшов невідомий та вдарив по потилиці, від чого потерпілий впав на землю. Нападник ще раз вдарив його ногою в обличчя, вихватив мобільний телефон та втік у невідомому напрямку.
Правоохоронці встановили місцезнаходження нападника та затримали. Зловмисником виявився раніше судимий 38-річний житель Харкова.
Слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 7 до 10 років позбавлення волі. Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Посол Японії в Україні Масаші Накагоме оцінив стійкість Харкова
- Олег Синєгубов зустрівся з захисниками на Ізюмському напрямку
- Обстріли Харківщини: загиблі, постраждалі. ХОВА на 27.06.2026
- На Харківщині рятувальники ліквідували 10 пожеж, спричинених ворожими обстрілами – 27.06.2026
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 27 червня
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





