Харківські комунальники відновлюють водопостачання у всіх районах міста

15.11.2022 15:50   -
Новини Харкова: Комунальники відновлюють водопостачання у всіх районах

21 бригада аварійно-відновлювальних робіт КП «Харківводоканал» сьогодні, 15 листопада, розпочали усунення 13 пошкоджень на трубопроводах холодної води. Про це повідомляють Харьковские известия.

Найбільший обсяг ремонтних робіт заплановано у Новобаварському, Київському та Індустріальному районах.

Напередодні бригадами АВР було оперативно ліквідовано 8 пошкоджень на ділянках трубопроводів та упорядковано 12 оглядових колодязів. Лише у Новобаварському районі ліквідували 5 позаштатних ситуацій на водоводах та 3 – у Основ’янському.

Читайте також: У громадах Харківської області відновлюють пошкоджені житлові будинки

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Київського району Віталій Чупандін, зокрема, учора ремонтники усунули аварійну ситуацію на водоводі діаметром 400 мм на вулиці Матюшенка.

«Роботи тривали до пізнього вечора і о 22:00 водопостачання споживачам було повністю відновлено. Сьогодні районні бригади закінчують реконструкцію даної ділянки трубопроводу з подальшим благоустрієм місця розриття. Також ведуться ремонтні роботи на аварійному участку зовнішніх мереж по вулиці Валентинівській. Водопровідне господарство житлового масиву Салтівка перебуває на особливому контролі», – зазначив Віталій Чупандін.

Раніше ми повідомляли про те, що за минулий тиждень у Харкові ліквідували понад 70 аварійних ситуацій на водоводах.