Харківські комунальники відновлюють водопостачання

26.11.2022 14:30   -
Новини Харкова: комунальники відновлюють водопостачання

25 листопада бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» ліквідували 7 пошкоджень на трубопроводах та упорядкували 5 оглядових колодязів. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на КП «Харківводоканал».

Значні ремонти провели в Індустріальному районі, де усунули аварійну ситуацію на водогоні та реконструювали два оглядові колодязі, і в Шевченківському – відновили два введення в будинки й упорядкували оглядовий колодязь.

Сьогодні 17 АВБ взяли до роботи 11 пошкоджених ділянок зовнішніх водопровідних мереж. Зокрема, намічено по дві ліквідації нештатних ситуацій, що виникли в Індустріальному та Немишлянському і чотири – у Шевченківському районах.

Читайте також: у Харкові розробили 34 автобусні маршрути на період відключення світла: карта.

На підприємстві повідомили, що незважаючи на агресію, що триває, всі виробничі служби чітко виконують свої обов’язки, щодня забезпечуючи безперебійну подачу води харків’янам і справну роботу системи водовідведення. Для цього досвідчені бригади мають у своєму розпорядженні необхідну спецтехніку, обладнання, механізми та матеріали.

Лабораторією санітарно-епідеміологічного контролю щоденно проводяться дослідження якості води. Фахівці підтверджують, що якість водопровідної води, яка подається до будинків харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Читайте також: на Харківщині потрібні бухгалтери та інженери: актуальні вакансії.

Для економії часу ремонтних бригад просимо докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення. Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Ми працюємо для вас – шановні наші харків’яни, і завдяки вашим своєчасним оплатам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти виключно спрямовуються на виробничі потреби, які зараз суттєво збільшились, – наголошують на КП «Харківводоканал».

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що Харківські комунальники ліквідують аварію на вводі в житловий будинок.