Харківські легкоатлети успішно виступили на чемпіонаті України (фото)

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні та командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів пройшли з 2 по 4 лютого у Києві. Про це повідомляє Інфосіті.
На змаганнях спортсмени Харківської області здобули 6 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі.
Переможцями та призерами стали:
- Тетяна Білик – 1-е місце з п’ятиборства серед жінок на командному чемпіонаті України;
- Ярослав Ісаченков – 1-е місце в стрибках у довжину серед “чоловіків”;
- Олена Малогловець – 1-е місце в стрибках у довжину серед жінок;
- Артем Левченко – 1-е місце в штовханні ядра серед чоловіків;
- Віталій Альохін – 1-е місце в бігу на 3000 м з перешкодами серед молоді та 3-є місце серед чоловіків;
- Тетяна Гомора – 1-е місце в стрибках з жердиною серед молоді та 2-е місце серед жінок;
- Дарина Кривша – 2-е місце з п’ятиборства серед жінок;
- Євгенія Близнецова – 2-е місце в бігу на 200 м серед молоді;
- Богдан Зміївський – 2-е місце в стрибках у висоту серед молоді;
- Марія Веретільник – 2-е місце з п’ятиборства серед молоді;
- Лілія Клінцова – 3-є місце в стрибках у висоту серед жінок;
- Ольга Лапузова – 3-є місце в стрибках з жердиною серед жінок.
Зазначається, що у командному заліку з багатоборства збірна Харківської області посіла друге місце. Перше – було за киянами.






ОСТАННІ НОВИНИ
- Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня
- З обласного бюджету на матеріальну допомогу мешканцям регіону скерували ще 6,2 млн грн
- На Харківщині припинили реалізацію контрафактної продукції
- У Харкові нагородили переможців конкурсу студентської самодіяльності (фото)
- Комунальники прозвітували про поточний ремонт доріг у Харкові (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





