Харківський обласний центр служби крові потребує донорів

Харківському обласному центру службі крові потрібні донори всіх негативних груп крові. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
“Дефіцит крові в Центрі дорівнює дефіциту крові в госпіталях та на фронті”, – наголосили у центрі.
У Харкові працює 2 пункти, які готові прийняти кров. Обидва пункти працюють під час повітряних тривог:
- Клочківська, 366 (пн-пт з 08:00 до 15:00, кожну сб з 08:00 до 13:00)
- ТРЦ Нікольський -1 поверх (вт, чт, сб з 09:00 до 14:00)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Зазначається, що попередній запис не потрібен.
У Центрі безоплатно визначають групу крові, тож попередні аналізи ніде робити не треба. Все визначать на місці та віддадуть результати онлайн.
Телефон для довідок: +380955704766.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань
- «Спортивні новини»: найпомітніші події та думка тих, хто до них причетний

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





