
Водойму Центрального парку починають готувати до морозів. Сьогодні, 20 жовтня, зоологи вивезли з озера лебедів. Про це інформує Iнфосiтi.
Щоб зловити лебедів, на озері натягнули сітку. Птахів діставали по черзі та перекладали до мішків. Надалі птахів перевезуть на зімівлю до Харківського зоопарку.
Згодом в озері буде спущено воду, демонтовано фонтан. Латаття та прибережні рослини також вивезуть на зберігання, повідомили в пресслужбі Центрального парку.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Харкові завершився сезон фонтанів та систем автополиву
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Ворог вдарив по прифронтовому селу на Харківщині: сталася пожежа (фото)
- На Харківщині викрили схему постачання неякісного вугілля для навчальних закладів
- У Харкові можуть з’явитися антидронові сітки
- У трьох районах Харкова завтра не буде води: адреси
- У Харкові обговорили розширення метрошкіл за підтримки ЮНІСЕФ