Мер Харкова привітав школярів з Днем захисту дітей. Фоторепортаж

Сьогодні, 31 травня, Міжнародний день захисту дітей відсвяткували в одній зі шкіл Індустріального району Харкова. Як проходило свято можна подивитися у фоторепортажі кореспондента “Харьковских известий” Василя Голосного.
Під час виступу Харківський міський голова Ігор Терехов зазначив, що сьогоднішні руйнівні наслідки для дітей мають такі масштаби та темпи, яких не було від часів Другої світової війни. Мер побажав дітям щасливого дитинства у мирному Харкові.
«Мені дуже хочеться, щоб ви проводили своє безтурботне дитинство у спокійному Харкові. Ви – майбутнє країни і майбутнє нашого міста! Радості, добра вам, мирного неба, сонця та здійснення мрій!» – звернувся до дітей Ігор Терехов.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Листя жовтіє влітку: у Харкові досліджують загибель дерев
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
- Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ
- На Харківщині велосипедист підірвався на вибухівці
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





