
Фахівці завершили роботи на автошляху «/М-03/ – станцiя Гракове – Базалiївка – гребля» від автодороги «Чугуїв – Мілове» до села Леб’яже. Про це повідомляє Інфосіті.
Робітники нанесли дорожню розмітку, встановили нові дорожні знаки та сигнальні стовпчики
Як розповів заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам, по всій протяжності ділянки ремонту від автодороги «Чугуїв – Мілове» до Т-21-11 «Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук» вже влаштовано вирівнювальний шар з асфальтобетонної суміші.
Наразі продовжуються роботи з влаштування верхнього шару з асфальтобетонної суміші в межах села Леб’яже.
«За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова відновлюємо дороги для забезпечення безпечного проїзду в межах регіону. Зокрема, проведені ремонтні роботи створять стабільний транспортний зв’язок з деокупованими територіями», – зазначив Михайло Харнам.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали