На Харківщині аграрії засіяли понад 15 тисяч гектарів

За 2 тижні польових робіт фермери Харківщини встигли засіяти більш ніж 15 тисяч гектарів полів. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова.
Весняно-польові роботи тривають в Красноградському, Лозівському, частинах Богодухівського, Харківського, Чугуївського та Куп’янського районів.
«Через значні опади на Харківщині, аграрії не мають змоги повноцінно оброблювати свої угіддя. Як тільки ситуація зміниться, темпи весняно-полових робіт будуть зростати», – зазначив Євген Іванов.
Крім того, на Харківщині тривають роботи з розмінування територій, в тому числі земель сільгосппризначення. Піротехнічні підрозділи убезпечили 700 гектарів площі. Загалом розмінування й обстеження потребують близько 570 тисяч гектарів.
В межах цьогорічної посівної кампанії на Харківщині планують засіяти 634 тисячі гектарів. Очікується збільшення посівних площ під ярі та олійні зернові культури.
ОСТАННІ НОВИНИ
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





