На Харківщині брат пацієнта зламав ніс медсестрі екстренки

Прикрий інцидент стався 1 вересня в м. Богодухів на вул. Охтирська, під час обслуговування екстреного виклику. Про це повідомляє Інфосіті.
Від нападу постраждала медсестра Богодухівського відділення ЕМД Вікторія Коваль. Жінка отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та закритий перелом кісток носу. Наразі вона перебуває на лікуванні в Богодухівській ЦРЛ.
Поліція вже розпочала розслідування цього злочину.
“Закликаємо всіх до взаємоповаги та толерантності, особливо до медичних працівників, які щодня самовіддано виконують свою роботу, незважаючи на всі небезпеки”, – зазначили в КНП ХОР “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.
Нагадаємо, у Харкові син хворої побився з фельдшером екстренки
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





