На Харківщині ліквідували 6,5 тисячі витоків газу у багатоповерхівках

З початку року газовики Харківської філії «Газмережі» провели технічне обслуговування газопроводів спільної власності у 1340 багатоквартирних будинках. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Виконані роботи забезпечили безаварійність газових мереж для власників 32 тисяч квартир. Частина споживачів Харківщини додатково уклала окремі договори на технічне обслуговування газових приладів і газопроводів у своїх квартирах для безвідмовного функціонування обладнання та безпеки своїх рідних.
Під час технічного обслуговування на зовнішніх будинкових газопроводах було ліквідовано 6,5 тис. витоків газу. Зазначається, що переважна частина газових мереж обстежених багатоповерхівок експлуатується споживачами більше 25 років.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Жителів Харківщини закликають самовільно не втручатися в систему газових приладів. Так, з початку року в Україні було зафіксовано 63 випадки, коли через самовільне втручання в систему потрапляла вода.
Внаслідок цього від газопостачання були тимчасово відключені 732 споживачі.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові чоловік вчинив домашнє насильство щодо власної дружини
- На Харківщині внаслідок ворожих обстрілів постраждали 7 людей
- У Харкові розпочався чемпіонат з мініфутболу серед поліцейських
- Ігор Терехов: головне – не втратити людей
- Поліцейські Харківщини оперативно розшукали зниклого неповнолітнього

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





