На Харківщині медики “швидкої” врятували пенсіонера з аритмією

Сьогодні, 29 квітня, на Харківщині бригада екстреної медичної допомоги врятувала 73-річного чоловіка. Про це повідомляє Інфосіті.
По прибуттю на місце виклику медики констатували у пенсіонера порушення серцевого ритму. Завдяки успішно проведеній електричній кардіоверсії бригаді вдалося врятувати чоловіка.
Успішну реанімацію провела бригада ЕМД 508 у складі: медичного брата Яроша А.А. та водія Ярошенко С.С.
Хворого шпиталізовано до Мерефʼянської центральної районної лікарні. Наразі він перебуває у стабільному стані.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.


ОСТАННІ НОВИНИ
- Всесвітній день в’язання на публіці: спільне хобі, що допомагає харків’янам долати труднощі
- Економіка та бізнес у прифронтових містах: Терехов про головні виклики
- Нові клумби, газони та квіти: як змінюється Харків цього літа в Основ’янському районі
- Харківська міськрада: мільйони євро на енергетику та нова ділянка для мусульманських поховань
- «Спортивні новини»: найпомітніші події та думка тих, хто до них причетний

Випуск № 66 (1137) від 11.06.2026





