У Харківській області підключили до електромережі ще один населений пункт (фото)

Фахівці АТ «Харківобленерго» завершують відновлювальні роботи у селі Вірнопілля Оскільської громади. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на заступника начальника Харківської ОВА Михайла Харнама.
Від початку повномасштабної війни населений пункт значно постраждав від ворожих обстрілів. Електрична мережа у селі Вірнопілля була зруйнована вщент.
«За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова відновлювальні роботи електромереж в регіоні тривають у посиленому режимі. Щоб заживити Вірнопілля, енергетикам довелося відновити 10 кілометрів високовольтної лінії 10 кВ, замінити 30 опор та 5 км магістрального проводу. Крім цього, фахівці «Харківобленерго» капітально відремонтували підстанції та замінили 4 трансформатори», – розповів Михайло Харнам.
Заживити всі домоволодіння у населеному пункті енергетики планують до кінця наступного тижня.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.



ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





