На Харківщині тимчасово призупинили розмінування сільгоспугідь

25.01.2023 13:56   -
На Харківщині тимчасово призупинили розмінування сільгоспугідь

Призупинення розмінування сільгоспугідь надзвичайники пояснили пониженням температури навколишнього середовища. Роботи поновлять з настанням прийнятних погодних умов. Про це повідомляють Харьковские известия.

“У разі настання прийнятних погодних умов, які дозволять безперешкодно проводити роботи з гуманітарного розмінування сільгоспугідь, виконання таких робіт буде поновлено. Також наголошуємо, що всі види робіт з гуманітарного розмінування територій всіх форм власності підрозділами ДСНС України виконуються безкоштовно!” – зазначили в пресслужбі ГУ ДСНС в Харківській області.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.


Зараз сапери на Харківщині виконують розмінування об’єктів критичної інфраструктури, водо-, газо-, тепло-, електромереж з метою забезпечення умов щодо їх відновлення.

Зокрема, за минулу добу 24 січня піротехнічними розрахунками ДСНС проведено обстеження біля 0,4 га території, 1 км ЛЕП. Саперами виявлено та знешкоджено 430 одиниць ворожих мін, вибухівок та боєприпасів. До робіт залучалося 37 осіб особового складу та 14 одиниць техніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: