У ліцеї №65 у Харкові відкрили мобільний клас безпеки (фото)

20.10.2023 15:11   -
На Харківщині відкрили мобільний клас безпеки

Сьогодні, 20 жовтня, у місті Харкові співробітники ДСНС та Нацполіції провели перше заняття у Мобільному класі безпеки для учнів 65-го ліцею. Про це повідомляє Інфосіті.

Ознайомитись з роботою пересувного класу та відвідати перший виїзний урок безпеки завітали почесні гості: начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, Харківський міський голова Ігор Терехов, керівництво та співробітники ГУ Нацполіції, ДСНС, департаменту освіти та волонтери.

У мобільному класі сапери, пожежники, рятувальники, поліціянти й інші спеціалісти будуть розповідати дітям про ключові правила безпеки в мирному житті та під час війни.

Головною перевагою цього класу є мобільність та енергонезалежність. Клас має сучасне обладнання для інтерактивних занять: стенди, LED-екран, презентації, ігрові навчальні матеріали, уніформу для рятувальників та поліцейських. В ньому є Інтернет, генератор, санвузол, джерела питної води.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Це дозволить швидко змінювати локації, бути ближчим до укриття та проводити заняття на свіжому повітрі. Також навчатися в такому класі в режимі офлайн зможуть діти з найвіддаленіших населених пунктів Харківщини.

“Наявність сучасного устаткування та засобів для інтерактивних занять допоможуть дітям навчитися реагувати на найрізноманітніші надзвичайні ситуації та не потрапляти в них”, – наголосили у ГУ ДСНС у Харківській області.

ОСТАННІ НОВИНИ