Під Харковом очищають водойми від російських мін (відео)

20.10.2023 15:33   -
На Харківщині очищають водойми від російських мін

Після звільнення населених пунктів Харківської області від військ російської федерації залишилося чимало вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на Поліцію Харківської області.

Щодня на деокупованих територіях Харківського регіону працюють спеціалісти-вибухотехніки з усієї України. У складі зведеного загону роботи з розмінування водойм прово-дять бійці полку поліції особливого призначення.

Спецпризначенці пройшли спеціальну підготовку по роботі на водоймах. Поліцейські-водолази виявляють і зни-щують вибухівку, яку окупанти залишили не тільки на землі. Окрім вибухових пристроїв, фахівці знаходять в во-доймах нерозірвані снаряди.

Після втечі росіян на деокупованих територіях Харківщини почалися відновлювальні роботи. Перш ніж почнеться відбудова мостів, територію обов’язково перевіряють вибухотехніки.

За словами начальника вибухотехнічної служби полку поліції особливого призначення Максима Рози, під час обстеження берегової лінії річки Сіверський Донець у Чугуївському районі працівники зведеного загону виявили артилерійський снаряд. Поліцейські-вибухотехніки знешкодили боєприпас на місці його виявлення.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Окрім основної роботи щодо розмінування звільнених територій, поліцейські виїжджають на відпрацювання заяв від цивільного населення та проводять профілактичну роботу з населенням.

Шановні громадяни, не відвідуйте території, які ще не оглянуті вибухотехніками. Не торкайтеся жодного небезпечного предмета, не підходьте близько, відразу телефонуйте за номерами 102 чи 101.

ОСТАННІ НОВИНИ