На місцях прильотів після атаки на Харків працюють комунальники (фото)

06.10.2023 14:29   -
На місцях прильотів після атаки на Харків працюють комунальники

Робітники комунальних підприємств Київського, Основ’янського та Слобідського районів оперативно усувають наслідки ракетних ударів. Про це повідомляє Інфосіті.

Зокрема, 11 бригад КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» закривають контури та обстежують житлові будинки на предмет руйнувань фасадів і покрівель, а понад 150 працівників КП «Харківблагоустрій» прибирають скло та уламки.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару по центру Харкова була пошкоджена лінія електропередачі, знеструмлені 160 споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

Також внаслідок ракетного обстрілу в Київському районі зруйновано ділянку водовода діаметром 100 мм, постраждав каналізаційний колектор діаметром 200 мм. На місцях аварій працюють водоканалівці.

Рятувальники ДСНС загасили 2 пожежі, що виникли внаслідок вибухів. В одному випадку горіли автомобілі на площі 10 кв.м., в іншому – конструктивні елементи зруйнованої будівлі на площі 50 кв.м.

Аварійно-рятувальні роботи і розбирання завалів тривають.

Наразі відомо про двох загиблих та 30 поранених внаслідок обстрілу.

У мерії запевнили, що людей, чиї будинки постраждали внаслідок ранкового обстрілу Харкова, поселять у готелі.

Також допомогу постраждалим анонсував Телеграм-канал Труха. Якщо вам або вашим близьким потрібна допомога, – пишіть @truhadopomoga (http://t.me/truhadopomoga_bot)

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.