На Північній Салтівці заживили модульні будиночки швидкої допомоги (фото)

27.10.2023 11:26   -
На Північній Салтівці заживили модульні будиночки швидкої допомоги

Фахівці АТ “Харківобленерго” побудували систему електроживлення для відділення екстреної медичної допомоги на вул. Метробудівників у Харкові. Про це повідомляє Інфосіті.

Як розповів начальник Центрального району електричних мереж (РЕМ) “Харківобленерго” Сергій Гасюк, працівники його підрозділу зробили кабельний вивід з місцевої підстанції, змонтували нову повітряну лінію до модульних будинків та встановили прилад обліку електроенергії.

На Північній Салтівці заживили модульні будиночки швидкої допомоги

За словами директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти, раніше відділення працювало на базі міської поліклініки №10. Наразі поліклініка не працює через значні пошкодження внаслідок обстрілів Північної Салтівки. Для медиків екстренки встановили модульні будинки, де є усі зручності та обладнання, необхідне для роботи.

На Північній Салтівці заживили модульні будиночки швидкої допомоги

“На базі відділення цілодобово будуть чергувати 10 бригад. У нас вже давно немає територіальної прив’язки, але у першу чергу це відділення забезпечить обслуговування Північної Салтівки, Кільцевої дороги та частини Харківського району”, – зазначив Віктор Забашта.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.