На Салтівці перевірили санітарний стан прибудинкових територій (фото)

Комісія КП «Харківблагоустрій» перевірила чистоту прибудинкових територій у Салтівському районі. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Було оглянуто двори 47 будинків, санітарний стан яких визнали задовільним: робітники районної філії щодня наводять лад у дворах.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Крім того, в межах акції «Зелена весна» в Салтівському районі прибрали понад 600 га територій, висадили 41 дерево та 108 кущів, а також пофарбували більше 8 тисяч елементів благоустрою.
Наразі комунальники впорядковують клумби.




ОСТАННІ НОВИНИ
- Терехов: Один тест не повинен перекреслювати 11 років навчання
- У центрі Харкова випускники танцювали вальс (фото)
- Сильні тілом, незламні духом: У Харкові пройшов турнір з українського рукопашу «Хоругва»
- Четвертий командний титул поспіль. Французький барʼєр на шляху до перемоги. Tumbling по-харківськи
- Через спеку на дорогах Харківщини обмежили рух вантажівок

Випуск № 64 (1135) від 06.06.2026





