"Інфосіті" – інформаційно-аналітичний портал

На вокзалі у Харкові розшукали зниклого хлопця

На вокзалі у Харкові розшукали зниклого хлопця

Нагадаємо, 25 червня близько 10:00 неповнолітній мешканець міста Люботин пішов з дому та не повернувся. Про це інформує Інфосіті.

Через добу правоохоронці розшукали хлопця на території Південного вокзалу у Харкові.

Підліток пояснити причину свого зникнення не зміг.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Жодних протиправних дій стосовно неповнолітнього скоєно не було. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

‍Законним опікунам хлопця надали необхідні рекомендації та провели профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

ОСТАННІ НОВИНИ