ООН продовжить допомагати Харкову з відновленням пошкоджених будинків (фото)

30.10.2023 17:21   -
ООН допомагає Харкову з відновленням пошкоджених будинків

Агентство ООН у справах біженців продовжуватиме співпрацю з містом Харковом щодо відновлення пошкоджених під час війни житлових будинків. Про це повідомляє Інфосіті.

Сьогодні, 30 жовтня, представники Агентства разом із мером Харкова Ігорем Тереховим ознайомилися з процесом відновлення житлових будинків на Північній Салтівці.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Аберг, Надзвичайний та Повноважний Посол Фінляндії в Україні Яакко Лехтовірта та голова гуманітарної місії, радник Посольства Норвегії в Україні Джонні Алмстад.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Ігор Терехов подякував міжнародним партнерам за підтримку городян і зазначив, що Харків – одна з найбільш постраждалих громад України. За словами мера, торік за рахунок міського та державного бюджетів у Харкові вдалося відновити 200 будинків, і зараз у роботі – ще 63.

Протягом 2023-2024 років Агентство у справах біженців планує засклити вікна у 1130 квартирах, відремонтувати 500 квартир та 500 будинків у приватному секторі, які постраждали від обстрілів.

ОСТАННІ НОВИНИ