Мер Харкова Ігор Терехов пояснив, чому встелили гранітну бруківку у центрі міста (відео)

30.10.2023 17:31   -

Тема граніту та плитки, що кладуть в українських містах набрала резонансу у всій державі. У Харкові пішохідні доріжки по вулиці Сумській теж облаштовують гранітною бруківкою. Робота почалась ще влітку. Спершу гранітом умостили відрізок від майдану Свободи в напрямку до вулиці Ярослава Мудрого. Зараз шляховики продовжують укладати граніт по Сумській в  районі вулиці Свободи. Так, аби зняти всі запитання суспільства Ігор Терехов на зустрічі з харківською молоддю озвучив те, чому саме кладуть граніт в Харкові.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Нам потрібно, щоб дух Харкова він був. І ритм Харкова. Ви ж бачите, що можливо було у нас був прильот коли в ХОВА, я ж мог положить там асфальт. Ну мог положить асфальт. І ніхто б мені нічого не сказав. Всі би аплодували, оооо, здорово, асфальт кладет. Але я доторгувався, ну ви не понімаєте, як я торгувався з тим, щоб покласти там граніт. Для чого я це зробив? Для того, щоб всі бачили що ми виходимо на наступний рівень. І будемо продовжувати. І в наступному році теж будемо продовжувати. І центральну, і не центральну частину. І все. Бо це певний рівень. 

Згідно інформації представників профільного департаменту міста, граніт, по-перше, служить довше. А по друге, ремонт в рази дешевше виходить у порівнянні з асфальтобетоном. Більш того, навіть таке не просте рішення в такий час, вважає мер Харкова, не просто забаганка, а стратегія.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
І потрібно, щоб коли приїжджають, я розумію, можна було б витратити ці кошти на відбудову. Ну це не ті кошти, це капля в морі. Але, потрібно, щоб коли приїжджають всі, вони кажуть: “Ой, чисте місто!”. Я Славу Вакарчука зустрів. Підходить: “Слухай, я був проїздом у Харкові, саме чисте місто”. І це ж, знаєте, це фішка, і так далі. Нам потрібно вколачивать в голови, особливо молоді, що вони повинні повертатися. Незважаючи на те, що вони виїхали сьогодні. А коли?! А приїдь, побачиш. А вони приїхали, а це не так страшно, бо граніт новий. А шо ви кажете, приїхав голова Нафтогазу України Чернишов, він же харків’янин, а в нього квартира тут. А він приїхав ввечері, а зранку я з ним зустрічався, а він каже, слухай, я вчора пройшов, так Харків став кращим чим був.

ОСТАННІ НОВИНИ