Оперативна інформація щодо стану доріг державного значення Харківщини

13.12.2023 09:56   -
Оперативна інформація щодо стану доріг Харківщини

За минулу добу ускладнень або зупинок руху на автошляхах державного значення області не відбувалося, проїзд було забезпечено. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Внаслідок снігопаду висота снігового покриву в області коливається від двох до 15 см. Долаючи наслідки затяжної негоди, підрядні організації Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області задіяли 133 спецмашини.

На обробку покриття було використано 2102 тонни піщано-соляної суміші та понад 43 тонни солі. Загалом очистили понад 3 тисячі кілометрів доріг.

Окрім того, на трасах М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта та М-03 Київ – Харків – Довжанський довелося прибирати повалені негодою дерева. Також допомога знадобилася водіям трьох великовагових транспортних засобів, що не могли зрушити з місця через зношену гуму коліс.

За інформацією ДСНС Харків, рятувальники та вогнеборці місцевої пожежної команди селища Пісочин допомогли водіям 4-х фур виїхати зі складних ділянок доріг.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.


УВАГА! Водії великовагового транспорту, у разі потреби, можуть скористатися місцями відстою транспортних засобів. Їхнє розташування можна знайти тут: https://goo.su/b4Jq

Звернутися по допомогу та отримати актуальну інформацію про стан проїзду дорогами Харківщини можна за телефоном цілодобової гарячої лінії: +38 095 568 38 77

ОСТАННІ НОВИНИ