У Харкові стартував набір до Школи волонтерів

13.12.2023 10:20   -
У Харкові стартував набір до Школи волонтерів

Гончаренко центр запускає безкоштовну двомісячну офлайн-школу волонтерів у Харкові та ще п’ятьох містах України. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Як розповіла директорка Центру в Харкові Світлана Ісаєва, участь у школі буде корисна всім, хто цікавиться волонтерством, але не знає, з чого почати.

«Наша мета — залучити до волонтерства тих, хто досі вагається або не вірить у власні сили. Показати, що волонтерство буває і може бути різним, і що займатись ним можна в будь-якому віці», — зазначили в Гончаренко центрі Харків.

Навчання в школі передбачає лекції та тренінги від представників відомих локальних і всеукраїнських волонтерських рухів, воркшопи від юристів, обмін досвідом та практичні завдання.

Навчальна програма розрахована на два місяці. Заняття проводитимуться один раз на тиждень у змішаному форматі: онлайн та офлайн. Долучитися може будь-хто, не зважаючи на вік чи попередній досвід.

Набір до Школи волонтерів стартував 12 грудня та триватиме до 5 січня 2024 року. Зареєструватися на навчання можна за посиланням.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ