Працівники харківського метро надали допомогу чоловіку з кровотечею

28 травня близько 6:00 харків’янин, поспішаючи до метрополітену, отримав травму ноги з сильною кровотечею. Про це повідомляє Інфосіті.
За допомогою чоловік звернувся до персоналу станції метро «Ботанічний сад».
Чергова по залу служби пасажирських перевезень Олена Колісник разом із співробітником Відділу поліції в метрополітені надали чоловіку домедичну допомогу та зупинили кровотечу. Завдяки їхнім швидким і професійним діям ситуація завершилася благополучно.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
“Цей випадок — не виняток. Усі працівники служби пасажирських перевезень КП «Харківський метрополітен» пройшли навчання з надання домедичної допомоги. Крім того, завдяки гуманітарній підтримці, на кожній станції метро тепер є аптечки — на випадок, коли кожна хвилина на вагу життя”, – наголосили у КП “Харківський метрополітен”.

ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





