Ракетний удар по терміналу в Коротичі: Нова пошта повідомила про стан поранених

24.10.2023 16:50   -
Нова пошта повідомила про стан поранених у Коротичі

У лікарнях залишаються 16 працівників Нової пошти, поранених внаслідок ракетного обстрілу термінала на Харківщині. 8 співробітників компанії перебувають у важкому стані, 6 із них у реанімації. Про це повідомляє Інфосіті.

З пораненими, їхніми рідними та лікарями завжди на зв’язку представники компанії. Вони повідомили ЗМІ про стан постраждалих, які перебувають у важкому стані, та інших поранених.

Олег в реанімації у свідомості. Ми передали йому милиці, щоб він міг пересуватися лікарнею, коли переведеться у палату. Лікарі готують план лікування.

Євгену З. проведено операцію з видалення уламка зі шлунка. Має численні пошкодження кінцівок та спини уламками. В стабільному стані.

Богдан отримав поранення в стегно, плече та легені. Лікарі стабілізували його стан та перевели з реанімації у відділення. Зараз він на знеболювальних препаратах.

Максим В. переніс складну операцію з вилучення уламків зі шлунку, печінки та кишківника, нога роздроблена нижче коліна й потребує подальшого лікування.

Унаслідок великої крововтрати через складний перелом плеча та стегна лікарі зробили Максиму Є. складну операцію та тримали його на штучній вентиляції легень. Учора ввечері він прийшов до тями. Сьогодні Максиму зробили ще одну операцію і ввели у медикаментозний сон. Його стан важкий, але стабільний.

Євген Х. знаходиться у нейрохірургічній реанімації з черепно-мозковою травмою та пораненням легень. Він був на штучній вентиляції легень. До сьогоднішнього ранку перебував у комі. Зараз Євген прийшов до тями. Лікарі визначаються з подальшим планом лікування.

Євген Ц. отримав складний перелом ноги, поранення грудної клітини з ушкодженням легень та струс мозку. Стан стабільний.

Микита переніс операцію та готується до наступної. Стан важкий, але стабільний.

Ще вісім співробітників отримали поранення середньої тяжкості. Двох із них, батька та сина, перевезли на лікування у приватну клініку. Ще декілька співробітників зміни отримали незначні ушкодження та лікуються вдома.

“Нова пошта надає всю необхідну допомогу кожному постраждалому, а також тим, хто був на зміні: доставляємо ліки, з людьми працюють психологи. Учора компанія виплатила матеріальну допомогу сім’ям шести загиблих співробітників у розмірі 70 тис. грн кожній. Родині Дмитра, у якого на початку жовтня народився син, компанія до повноліття виплачуватиме 10 000 гривень щомісяця та надасть грант на навчання у розмірі 12 500 доларів. Ми це робимо завжди для родин, у яких є діти”, розповіли в пресслужбі компанії.

Також компанія взяла на себе усі витрати та організацію поховання.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.