Співробітники Харківського метрополітену вкотре здали кров для ЗСУ

Сьогодні, 27 березня, співробітники КП «Харківський метрополітен» відвідали КНП Харківської обласної ради «Обласний центр служби крові» та зробили чергову донацію на потреби бійців Збройних сил України та лікарень міста і області. Про це повідомляє Інфосіті.

Метрополітенівці регулярно здають кров на потреби поранених захисників і цивільних осіб.

ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





