Театр Шевченка готує прем’єрну виставу на грант від Німеччини

26.10.2023 12:59   -
Новини Харків: Театр Шевченка готує прем’єру на грант від Німеччини

Харківський драматичний театр імені Шевченка готується до нового проєкту: «Шевченко 2.0». Його реалізують завдяки перемозі в грантовій програмі від Уряду Німеччини та Goethe-Institut. Про це повідомляє Інфосіті.

Загалом на грант «Стабілізаційний фонд культури та освіти 2023 Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut» було подано близько 550 заявок зі всієї України.

Переможцями оголошено близько 60 проєктів, серед яких – проєкт театру Шевченка. Він став єдиним переможцем цієї програми з харківських державних і комунальних закладів. Сума гранту – 25 тисяч Євро.

За словами театралів, музичну виставу буде створено в сучасній театральній, візуальній та аудіальній естетиці за спеціально написаним лібрето.

«Виставу буде створено на базі та за участі трупи Харківського театру ім. Шевченка, до складу постановчої групи також увійдуть незалежні митці з Харкова та Києва: драматург Дмитро Терновий, автор поетичної адаптації Борис Гриньов, режисер Олександр Ковшун, художник Костянтин Пономарьов, виконавець головної ролі – співак EL Kravchuk», – повідомили автори проєкту.

Прем’єрну виставу планується зіграти до завершення сезону 2023/2024.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові презентували комплексне видання опери «Синій Птах. Повернення»

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.