У 2023 році в Харкові встановили 80 теплових рамок з погодним регулюванням

16.11.2023 17:55   -
У Харкові встановили 80 теплових рамок з погодним регулюванням

За останні три роки у місті Харкові встановили 823 теплові рамки з погодним регулюванням, з них 80 – цьогоріч. Про це повідомляє Інфосіті.

Принцип роботи такого обладнання на прикладі однієї з 16-поверхівок пояснив технічний директор КП «Харківські теплові мережі» Євген Кауркін. За його словами, завдяки контролеру та автоматиці такий тепловий вузол самостійно регулює подачу тепла залежно від погодних умов.

«Тобто рамка відпускає споживачам тепла рівно стільки, скільки потрібно. Це заощаджує витрати газу підприємства на приготування теплоносія, а також позначається на зменшенні оплати за опалення», – зазначив Євген Кауркін.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За його словами, теплові вузли здебільшого знаходяться в підвалах будинків, де облаштовані укриття. Оскільки під час війни всі вони мають бути відчиненими, іноді теплотехніка страждає від крадіїв кольорового металу або мешканців, які намагаються самотужки регулювати теплопостачання в багатоповерхівці.

Харків’ян закликають уважно ставитися до комунікацій у своєму будинку, не втручатися в роботу системи та негайно повідомляти про незаконні дії сторонніх осіб.

ОСТАННІ НОВИНИ