“Я дуже хочу, щоб вулиці Харкова були заповнені студентами та молоддю”, – Ігор Терехов

16.11.2023 19:33   -

Вони юна інтелектуальна еліта, яка посідає особливе місце у творенні нашої держави. Все це про студентську родину незламного. Місто Харків було і залишається найбільшим студентським центром України. В місті функціонує 23 державних та 7 приватних закладів вищої освіти, що представлені всіма типами навчальних закладів – університети, інститути та академії. Також студентська молодь робить свій значний внесок і в розвиток науки. Під керівництвом провідних українських вчених вона робить свої перші, але вагомі кроки в науковій сфері. Навіть в умовах війни Харків продовжує готувати гідних фахівців та вчених.

ЄВГЕНІЯ ЗАВАДА СТУДЕНТКА
Студентом бути дуже чудова пора, тому що це дуже багато друзів, великий розвиток, але, нажаль, життя внесло свої корективи, щодо ковіду, який був, щодо війни, яка розпочалася. І звичайно, це складно. Складно і в плані того, що це онлайн заняття і складно морально звичайно. Тому, що таке становище в Україні, особливо в нашому місті. І Харків для мене дуже рідне місто. Я тут працюю, навчаюсь і не збираюсь його залишати. Тому, що це місто яке живе тут.

ЯРОСЛАВ МОРОЗОВ СТУДЕНТ
Навчання в умовах воєнного стану має багато перешкод. Повітряні тривоги, масовані обстріли, блекаути, які, дійсно, негативно впливають на навчальний процес. Але тим не менш ми, як студенти, наші викладачі роблять все можливе, для того, щоб подолати ці перешкоди, підлаштовуватися під ці умови і виходити з тим, що ми маємо. Саме це і демонструє міцність нашого народу, студентів, викладачів, щоб здобувати знання і впевнено крокувати в світле майбутнє нашої держави!

ОЛЕКСАНДР ХОДЗІНСЬКИЙ СТУДЕНТ
Бути студентом, на мою думку, дуже цікаво. Кожен день дізнаєшся щось нове. Щось нове спонукає рухатись далі, розвиватися. Я вважаю, що це не складно, це більш цікаво! Шановна молодь, шановні студенти! Бажаю наснаги, бажаю досягати своїх цілей. В першу чергу їх ставити, тому що якщо у людини немає цілей – у нього немає майбутнього!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Це дійсно свято, свято для Харкова, бо коли мене питають чим відрізняється Харків від інших міст, то я хочу сказати, що перш за все я кажу – своєю молоддю, студентством і те, що ми студентська столиця! І я впевнений, що так і буде. Дійсно, ми зараз переживаємо разом дуже важкі часи, але ми обов’язково витримаємо! Витримаємо все, обов’язково переможемо і дуже хочу, щоб ми повернули молодь в Харків. Я дуже хочу, щоб вулиці Харкова були заповнені вами – студентами, молоддю. Бо знаєте, це як енергія і емоція нашого міста! Коли кажуть, що ви майбутнє Харкова і майбутнє України, ні це не так! Ви сьогодення, сьогодення Харкова. І сьогодні ми відстоюємо нашу Україну, воюємо за те, щоб ви жили в Україні. За те, щоб ви працювали в Україні. І я впевнений, що так і буде!

ОСТАННІ НОВИНИ