
Аварійні відключення застосовані внаслідок ракетно-дронових обстрілів об’єктів генерації та пошкодження ворогом мереж системи передачі. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на Укренерго.
Вранці 3 лютого у Харківській області ввели графіки аварійних відключень. Про це повідомили в АТ “Харківобленерго”.
ГАВ діють з 08:30 відповідно до вказівки НЕК “Укренерго”, зазначили в АТ.
“Графіки погодинних відключень не застосовуються”, – уточнили в обленерго.
ГАВ також застосовані в Сумській, Донецькій, Полтавській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській (частково), Черкаській (частково) та Київській (частково) областях.
Споживачів просять не вмикати кілька електроприладів одночасно, коли світло вмикається після тимчасового знеструмлення!
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя
- Попри війну – з вірою в майбутнє: у Харкові привітали випускників Холодногірського району
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали
- Харків’янин облаштував схрон зі зброєю біля залізниці
- Харків отримав допомогу для облаштування укриттів (фото)