
У Салтівському та Київському районах усувають наслідки нічної атаки безпілотниками. Станом на 10:00 виявлено 20 пошкоджених будівель. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
У квартирах та місцях загального користування було вибито близько 200 вікон. Фахівці вже закрили понад 60 контурів.
Комунальники також упорядковують територію, прибирають бите скло та пошкоджені гілки дерев. У роботах задіяні працівники комунальних підприємств «Харківблагоустрій», «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», «Харківжитлобуд» та ін.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Мер Харкова підписав меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ
- За добу у Харкові затримали 15 п’яних водіїв
- Харків’ян запрошують на концерт до Дня Конституції
- Обережно! Небезпечні іграшки
- У Харкові представили архітектурні рішення відновлення пошкоджених будинків
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.