У Харкові до Дня художника презентували всеукраїнську виставку (фото)
Міський голова Ігор Терехов 10 жовтня взяв участь у відкритті щорічної всеукраїнської виставки до Дня художника, повідомляє Інфосіті.
В експозиції в Будинку художника представлено понад 300 робіт митців з усіх регіонів України.
Мер подякував авторам робіт за те, що своєю творчістю вони підтримують харківʼян та не дають згаснути культурному життю в місті.
«Ментальне здоровʼя дуже важливе сьогодні для мешканців Харкова і всієї України. Ми справді потребуємо постійних приводів для гарного настрою, бо живемо в складних умовах, коли щодня звучать повітряні тривоги, стаються обстріли, виникають стреси. Тому такі виставки вкрай необхідні. Ми дивимося на ці картини, насолоджуємося мистецтвом і розуміємо, що життя продовжується. Дякую вам за це!» – сказав мер.
Також на заході були вручені членські квитки митцям, яких прийняли до лав Харківської організації Національної спілки художників України.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
- Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ
- На Харківщині велосипедист підірвався на вибухівці
- Бронзові шпаги. До медалі на велосипеді. Особистий рекорд. Ювілей у колі друзів. 8 турів позаду

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





